Spojeni s důvěrou

Spojenie s dôverou

Connected with trust

D. Trust
Certifikačná Autorita a.s.

Spojeni s důvěrou

Spojení s dôverou

Connected with trust

 
Skip Navigation Links > O nás > Partneři

Partneři

Členství v ROOT programech

První certifikační autorita, a.s. (I.CA) je členem celosvětových sdružení a programů, které sdružují významné certifikační autority z celého světa. Toto členství jí umožňuje být součástí vývoje inovací a  technických standardů v této oblasti.
Účast v programech nejvýznamnějších poskytovatelů softwarových aplikací jako je Microsoft, Adobe a Apple, pak uživatelům usnadňuje vytváření důvěryhodných elektronických podpisů v jejich aplikacích. Naši klienti tak mohou využívat komfortu, který jim takto poskytujeme.      


Partneři pro dodávky HW

I.CA spolupracuje s významnými partnery v oblasti komplexních řešení, jejichž součástí je dodávka hardwarového vybavení jako jsou čtečky čipových karet, USB tokeny či pinpadové čtečky čipových karet. V další řadě též HSM moduly od výrobce a dodavatele špičkové světové technologie Entrust (nCipher Security). V oblasti čipových karet, je to pak významný výrobce Giesecke+Devrient, kde se významně podílíme na vývoji čipových karet.
Smluvní partneři

  Společnost První certifikační autorita, a.s. (I.CA) dlouhodobě spolupracuje se společností NOTSERVIS a.s. na mnoha projektech, které zasahují jak do sféry státní správy, tak i do oblasti komerční. Specializací této společnosti je poskytování odborných služeb pro členy profesních komor a to zejména pro Notářskou komoru ČR a jednotlivé advokátní a exekutorské kanceláře. Více informací .

  Společnost DIKA servis s.r.o. se zaměřuje na zákazníky, kteří hledají profesionální služby v oblasti provozu kanceláří a jejího technického vybavení. Zabývá se mimo jiné vývojem vlastního SW využívajícího produktů I.CA a vývojem aplikačního SW na zakázku. Více informací .

  Společnost OKsystem s.r.o. je softwarovou společností poskytující služby rozsáhlých aplikačních systémů významným zákazníkům z veřejné správy i soukromého sektoru. Stěžejní činností jsou návrhy a vývoj aplikačního programového vybavení na zakázku, stejně jako vývoj vlastních řešení v oblasti čipových karet, PKI, personalistiky a mezd. Více informací .

  Advanced Dynamic s.r.o. je softwarovou společností zabývající se především vývojem komplexních specializovaných řešení pro konkrétní profesní odvětví, jako jsou například notářské a advokátní kanceláře. Je zároveň tvůrcem řady vlastních technologií, které jsou implementovány v řešeních dalších softwarových společností napříč celým podnikatelským spektrem. Specializuje se také na služby a technologie v oblasti bezpečnosti ICT a digitální důvěry. Partnerem společnosti I.CA je od roku 2013 a mimo jiné je vyhledávaným poskytovatelem služeb mobilní registrační autority.  Více informací

  Společnost Hi-Tech Services, spol. s r.o. poskytuje služby a produkty v oblasti informačních technologií - infrastruktura, řízení, provoz a bezpečnost ICT, dodávky HW a SW a mnoho dalších, které poskytuje s působností po celé ČR. Jako smluvní partner společnosti I.CA nabízí tyto komplexní služby

  Firma NZ SERVIS, spol. s r.o. je schopna řešit Vaše přání a požadavky v ICT oblasti. Díky rozsáhlým znalostem našich zaměstnanců Vám nabízíme široký rozsah IT služeb s důrazem na poskytování služeb v oblasti elektronické komunikace se státní správou. Firmám a osobám pracujícím v oblasti celní deklarace poskytujeme komplexní služby při tvorbě a odesílání dat na celní správu (tj. nabízíme software, ve kterém můžete zpracovat jednotlivé celní případy, a následně službu VAN operátora, jejímž prostřednictvím data zašlete na příslušný celní úřad). Mzdovým účetním a personalistům poskytujeme prostřednictvím našeho software možnost elektronického přenosu dat za zaměstnance z účetních systémů na ČSSZ a zdravotní pojišťovny. Naši zaměstnanci Vám nabízejí komplexní služby v oblasti SW i HW - umíme pomoci s jakýmkoli problémem, který vás v IT oblasti sužuje.

  LSIT s.r.o. se zaměřuje na kompletní servis a správu firemních informačních technologií. Její služby zahrnují dodání a montáž HW zařízení i výstavbu kompletní infrastruktury v oblasti IT. V nabídce společnosti je dále kompletní portfolio certifikačních služeb, které poskytuje jako smluvní partner I.CA v Západočeském kraji, včetně služeb mobilní registrační autority.  Více informací

  TOTAL SERVICE a.s. působí na českém trhu již 23 let. Naší doménou je správa datových center, bezpečnostní dohled a systémová integrace. Dlouhodobě se soustředí především na řešení projektů a poskytování služeb v oblasti ICT infrastruktury a zajištění provozu klíčových systémů firem a organizací. Většinu ze 125 zaměstnanců představují technici, konzultanti a analytici specializovaní na projektové dodávky zákazníkům a profesionální správu širokého spektra informačních a komunikačních technologií. Jsme významným obchodním partnerem předních světových výrobců hardwaru a softwaru i poskytovatelů telekomunikačních služeb. Našimi zákazníky jsou malé a středně velké české společnosti, významné nadnárodní korporace i organizace statní správy. 

 

Registrační autority


 
separator
separator