Spojeni s důvěrou

Spojenie s dôverou

Connected with trust

D. Trust
Certifikačná Autorita a.s.

Spojeni s důvěrou

Spojení s dôverou

Connected with trust

 
Skip Navigation Links > Podpora > Aplikace ke stažení

Aplikace ke stažení

I.CA PKIServiceHost


Aplikace I.CA PKIServiceHost slouží pro podporu generování žádostí o certifikát a k přístupu do portálu klientských služeb v prohlížečích IE/Firefox/Chrome/Opera.

V prohlížečích, vyjma Internetu Exploreru, je nutné současně s aplikací instalovat i její doplněk (dle používaného typu prohlížeče).


I.CA SecureStore pro Windows


Aplikace I.CA SecureStore sloužící pro správu čipových karet Starcos 3.5 a vyšší (Starcos 3.5 plug-in a vyšší).

Výše uvedená verze aplikace slouží pro klientské OS (Windows 7 Service Pack 1, Windows 8, Windows 8.1 with April 2014 Update, Windows 10, Windows 11) a serverové OS (Windows Server 2008 R2 Service Pack 1, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2 with April 2014 Update, Windows Server 2016 / 2019).

I.CA SecureStore pro MAC OSI.CA QTSA


Uživatelská aplikace QTSAklient 2 umožňuje získání kvalifikovaného elektronického časového razítka (sestrojení žádosti o časové razítko dle Politiky služby ) z časové autority I.CA. Elektronické časové razítko je možné připojit ke konkrétnímu elektronickému dokumentu resp. souboru a datům. Vhodná je pro situace, kdy jsou časová razítka požadována jednotlivě konkrétním uživatelem. Aplikaci lze používat pouze, pokud máte službu časové autority smluvně sjednánu s I.CA a máte nastaven aktivní přístup k této službě (TSA/ATSA). Tato aplikace je poskytována zdarma, a je určená pro operační systémy Windows 7 a vyšší.

Pro správnou funkčnost je třeba provést aktuální nastavení parametrů pro konkrétní službu (TSA/ATSA), viz příručka nebo si je můžete vyžádat na e-mailové adrese tsa@ica.cz nebo podpora@ica.cz, nebo u svého obchodního zástupce. V případě použití aplikace pro testovací prostředí, je nutné mít předem sjednané autentizační údaje.I.CA RootMan, I.CA PFX Tool


Pro zajištění funkčnosti Vašeho certifikátu je nutné mít nainstalovány příslušné kořenové certifikáty I.CA a NBÚ SK. Kontrolu Vašeho PC a případnou instalaci chybějících kořenových certifikátů provedete spuštěním aplikace I.CA RootMan.

Aplikace I.CA PFX Tool slouží pro úpravu zálohy certifikátu (souboru *.PFX). Certifikát z takto upravené zálohy bude možné přenést mezi operačním systémem Windows XP a vyššími verzemi OS Windows.


I.CA NewCert


Aplikace I.CA NewCert sloužící pro tvorbu žádostí o certifikát offline. K jejímu fungování není vyžadována Java. 

AZI - pro "autorizované zeměměřické inženýry"

Registrační autority


 
separator
separator