Spojeni s důvěrou

Spojenie s dôverou

Connected with trust

D. Trust
Certifikačná Autorita a.s.

Spojeni s důvěrou

Spojení s dôverou

Connected with trust

 
Skip Navigation Links > Ceník > Platební informace

Platební informace

Jak platit za služby I.CA?


QR platba


    
Usnadněte si vyplnění platebního příkazu za služby I.CA s chytrým telefonem. Využijte možnost QR platby ve vaší mobilní bankovní aplikaci. QR kód pro platbu je umístěn vždy na konkrétní faktuře. 

Bankovní převod
      

Příkaz k úhradě můžete zadat osobně ve své bance nebo prostřednictvím elektronického bankovnictví na účet: 17864658/0300 (platby za prvotní a následné certifikáty - jako VS uveďte číslo proforma faktury).

Platba je zpravidla připsána na účet příjemce druhý pracovní den od přijetí platebního příkazu bankou. Vydání následného certifikátu proběhne ihned po připsání platby ve prospěch účtu I.CA.

Platba v hotovosti
Pokud chcete co nejrychleji uhradit Vaši fakturu, je možné navštívit registrační autoritu v sídle naší společnosti (Podvinný mlýn 2178/6, Praha 9), kde Vám bude umožněna platba v hotovosti nebo platební kartou. Za tuto službu není účtován žádný manipulační poplatek.


Jak urychlit vydání následného certifikátu?


Pokud spěcháte na vydání následného certifikátu, je možné zaslat kopii dokladu o provedené platbě na adresu info.faktura@ica.cz, popř. nás kontaktovat na tel. čísle +420 284 081 940.


Jak změnit fakturační údaje?


Pokud došlo ke změně fakturačních údajů za Vámi odebrané certifikáty, je možné je upravit prostřednictvím služby Správa osobního certifikátu.

Pro změnu fakturačních údajů je také možné odeslat e-mail s Vaším požadavkem na adresu info.faktura@ica.cz. Do e-mailu nezapomeňte připsat sériové číslo Vašeho certifikátu, popř. variabilní symbol proforma faktury či konečné faktury, která vám byla zaslána e-mailovou zprávou.


Registrační autority


 
separator
separator