Skip Navigation Links


Získat e-Já

 

Produkt „e-Já“ představuje rozšíření produktu TWINS – dvojice komerčního a kvalifikovaného certifikátu o kvalitní čipovou kartu (Starcos 3.5) s uživatelsky komfortní obslužnou aplikací.

Cílem „e-Já" je poskytnout klientovi komplexní produkt, který zajistí svému uživateli vysokou úroveň zabezpečení, představovanou certifikovanou čipovou kartou, ale také plnou mobilitu a nezávislost na jednom konkrétním PC. Produkt „e-Já“ se tak stává jakýmsi průkazem „elektronické totožnosti“ svého uživatele.

I.CA dodává jako součást produktu „e-Já" čipové karty Starcos 3.5, které jsou nativní čipové karty renomovaného výrobce Giesecke&Devrient. Čipová karta Starcos 3.5 je dodávána s obslužnou aplikací I.CA SecureStore v jazykových verzích CZ, SK, AJ, která umožňuje komfortní práci klienta s kartou. Čipovou kartu Starcos 3.5 lze využít společně se všemi typy certifikátů, vydávanými I.CA.

Především pro firemní účely lze dodávat čipové karty Starcos 3.5 také v podobě tzv. duálních čipových karet, opatřených požadovaným bezkontaktním čipem nebo magnetickým proužkem.
 

 

 

Registrační autority

v

Novinky

18. 1. 2019 Úspěchy I.CA ve veřejných zakázkách
Více zde
10. 12. 2018 Vydávání kvalifikovaného certifikátu pro autentizaci internetových stránek
Více zde
26. 11. 2018 I.CA se stala dodavatelem projektu Národní certifikační autority
Více zde