Spojeni s důvěrou

Spojenie s dôverou

Connected with trust

D. Trust
Certifikačná Autorita a.s.

Spojeni s důvěrou

Spojení s dôverou

Connected with trust

 

e-Já


Produkt „e-Já“ představuje rozšíření produktu TWINS – dvojice komerčního a kvalifikovaného certifikátu o kvalitní čipovou kartu Starcos s uživatelsky komfortní obslužnou aplikací.

Cílem „e-Já" je poskytnout klientovi komplexní produkt, který zajistí svému uživateli vysokou úroveň zabezpečení, představovanou certifikovanou čipovou kartou, ale také plnou mobilitu a nezávislost na jednom konkrétním PC. Produkt „e-Já“ se tak stává jakýmsi průkazem „elektronické totožnosti“ svého uživatele.

I.CA dodává jako součást produktu „e-Já" čipové karty Starcos, které jsou nativní čipové karty renomovaného výrobce Giesecke&Devrient. Čipová karta Starcos je dodávána s obslužnou aplikací I.CA SecureStore  v jazykových verzích CZ, SK, AJ, která umožňuje komfortní práci klienta s kartou. Čipovou kartu Starcos lze využít společně se všemi typy certifikátů, vydávanými I.CA.

Především pro firemní účely lze dodávat čipové karty Starcos také v podobě tzv. duálních čipových karet, opatřených požadovaným bezkontaktním čipem nebo magnetickým proužkem.
 

Registrační autority


 
separator
separator