Spojeni s důvěrou

Spojenie s dôverou

Connected with trust

D. Trust
Certifikačná Autorita a.s.

Spojeni s důvěrou

Spojení s dôverou

Connected with trust

 
Skip Navigation Links > Moje služby

Moje služby


Pro klienty, kteří využívají služby I.CA na základě uzavřené smlouvy, nabízíme následující webové služby, umožňující jejich jednoduchou správu.

  • Správa osobního certifikátu je určena pro držitele certifikátu, kterému umožňuje zobrazit chronologický přehled vydaných certifikátů. Dále je zde možnost požádat o následný certifikát, nebo aktualizovat kontaktní údaje, které I.CA eviduje pro potřeby komunikace se svými klienty.
  • Zneplatnění certifikátu je on-line služba umožňující předčasné ukončení platnosti Vašeho certifikátu. Důvodem může být ztráta PC, čipové karty, podezření na zneužití a další. Zneplatnění certifikátu je nevratný krok.
  • Přehled odebraných on-line služeb umožňuje získat statistiku používaných služeb jako jsou časová razítka, ověřování platnosti elektronického podpisu, I.CA RemoteSeal a další. 
  • Správa certifikátů pro oprávněné zástupce smluvních klientů je určena pro smluvní partnery, kteří spravují certifikáty svých zaměstnanců nebo případně svých projektů. Umožňuje zobrazit jejich přehled a komfortní správu.

Přístup k jednotlivým službám je autentizován, použijte certifikát I.CA, který máte uvedený v příslušné smlouvě.


Registrační autority


 
separator
separator