Spojeni s důvěrou

Spojenie s dôverou

Connected with trust

D. Trust
Certifikačná Autorita a.s.

Spojeni s důvěrou

Spojení s dôverou

Connected with trust

 
Skip Navigation Links > Moje služby

Moje služby


Tyto služby jsou pro zákazníky, kteří využívají služeb I.CA na základě uzavřené smlouvy. Nabízíme následující webové služby, umožňující jejich jednoduchou správu.

  • Správa osobního certifikátu je určena pro držitele certifikátu, kterému umožňuje zobrazit chronologický přehled vydaných certifikátů, možnost požádat o následný certifikát, nebo aktualizovat své kontaktní/fakturační údaje. Pro přístup zvolte svůj osobní certifikát.
  • Zneplatnění certifikátu je on-line služba umožňující předčasné ukončení platnosti Vašeho certifikátu. Důvodem může být poškození operačního systému, ztráta PC, čipové karty, případně podezření na zneužití a další. Pokud provede zneplatnění certifikátu jedná se nevratný krok.
  • Přehled odebraných on-line služeb umožňuje získat přehled o čerpání služeb I.CA, jako jsou časová razítka, ověřování platnosti elektronického podpisu, I.CA RemoteSeal a další. Pro přístup zvolte komerční certifikát, který Vám I.CA pro tyto účely vydala.
  • Správa certifikátů pro oprávněné zástupce smluvních klientů je určena pro smluvní partnery, kteří spravují certifikáty svých zaměstnanců nebo případně ve svých projektech. Umožňuje zobrazit přehled a filtrovat vydané certifikáty zákazníka, a další povolené možnosti na základě uzavřené smlouvy. Pro přístup zvolte komerční certifikát, který Vám I.CA pro tyto účely vydala.

Přístup k jednotlivým službám je autentizován, použijte certifikát I.CA, který máte uvedený v příslušné smlouvě.


Registrační autority


 
separator
separator