Spojeni s důvěrou

Spojenie s dôverou

Connected with trust

D. Trust
Certifikačná Autorita a.s.

Spojeni s důvěrou

Spojení s dôverou

Connected with trust

 
Skip Navigation Links > O nás > Novinky

Novinky


27.04.2023

Odborná konference I.CA "Implementace PKI v praxi IX."

Dne 20. dubna 2023 naše společnost opět pořádala konferenci „Implementace PKI v praxi“.

Mezi hlavní témata letošního IX. Ročníku konference „Implementace PKI v praxi“, patřila připravovaná změna legislativy EU, revize Nařízení eIDAS - eIDAS 2, novinky v oblasti vzdálených služeb a problematika archivace elektronických dokumentů.

Účastníci byli seznámeni s možnostmi získání certifikátů a aktuálními způsoby elektronického podepisování a pečetění. Dále byly prezentovány novinky v oblasti vzdáleného podepisování, vzdáleného pečetění a ověřování elektronicky podepsaných dokumentů. Samostatnou část tvořila problematika archivace a ošetřování elektronicky podepsaných dokumentů z pohledu stávající legislativy eIDAS a připravované eIDAS2, následovaná seznámením s novými komponentami I.CA LTA určenými k ošetřování elektronicky podepsaných dokumentů.

Mezi novinkami ve službách I.CA byla představena v současné době populární služba „on-line vydávání certifikátů“.

Tradičně byla konference zpestřena externím příspěvkem. Prezentovány byly zkušenosti z implementace a provozu služby I.CA RemoteSign ve společnosti Slovak Telekom. Výborně hodnocenou prezentací nás provedli panové Ján Žatko a Vojtěch Sokol.

Všem účastníkům děkujeme a věříme, že konference byla pro ně přínosem. Pro naši společnost přestavuje úspěšnost konference velký závazek pro konání akce v příštím roce.Registrační autority


 
separator
separator