Spojeni s důvěrou

Spojenie s dôverou

Connected with trust

D. Trust
Certifikačná Autorita a.s.

Spojeni s důvěrou

Spojení s dôverou

Connected with trust

 
Skip Navigation Links > O nás > Novinky

Novinky


27.05.2022

Odborná konference I.CA "Implementace PKI v praxi VIII."

Dne 27. dubna 2022 se uskutečnila již tradiční konference I.CA – Implementace PKI v praxi, 8. ročník.

Hlavními tématy konference byla připravovaná změna legislativy EU, revize Nařízení eIDAS - eIDAS 2. Zmíněny byly důvody revize, navrhované změny a také dopady na klienty a poskytovatele služeb vytvářejících důvěru. Samostatná prezentace byla věnována připravované službě eWallet.

V další části byly prezentovány nové služby I.CA, a to I.CA RemoteSign s novými funkčnostmi, I.CA PKI Service, služba I.CA LTA a novinky v oblasti čipových karet.

Jako tradičně konference zahrnovala také externí příspěvky. První prezentací byla prezentace Ing. Michala Peška, Správa základních registrů, o aktuálním stavu NIA. Následovala prezentace Filipa Bílka, MV ČR, na téma Kvalifikovaní poskytovatelé služeb vytvářejících důvěru v ČR. Na závěr to byla prezentace Michala Hanzala, Sefira, na téma implementace služby I.CA RemoteSign do řešení Obelisk Signing Portal.

Děkujeme všem účastníkům a věříme, že celá konference byla pro ně přínosem. Pro I.CA přestavuje úspěšnost konference velký závazek pro konání v příštím roce.Registrační autority


 
separator
separator