Spojeni s důvěrou

Spojenie s dôverou

Connected with trust

D. Trust
Certifikačná Autorita a.s.

Spojeni s důvěrou

Spojení s dôverou

Connected with trust

 
Skip Navigation Links > O nás > Novinky

Novinky


13. 10. 2021

Setkání společnosti I.CA se zástupci bank z České a Slovenské republiky

Ve dnech 21. a 22. září 2021 se v hotelu Park Holiday v Praze-Benicích uskutečnil XIII. ročník tradičního setkání společnosti I.CA se zástupci bank z ČR a SR.


Hlavními tématy konference byly nové služby I.CA a také nová legislativa eIDAS2 připravovaná Evropskou komisí. V oblasti vydávání certifikátů byla prezentována nová služba vydávání identitních certifikátů a jejich praktické použití. Dále byly prezentovány nové čipové karty Starcos 3.7, které byly v letošním roce uvedeny na trh. V oblasti on-line služeb byla představeno řešení pro dlouhodobé uchování dokumentů obsahujících elektronický podpis – LTA komponenty.

Program konference byl rozdělen do několika bloků a její významnou součástí byly odborné přednášky nezávislých specialistů. Našimi váženými hosty byli například Ing. Tomáš Hládek z České bankovní asociace, který přednesl příspěvek o aktuálním pohledu ČBA na problematiku PSD2, Ing. Tomáš Rosa, Ph.D. jehož přednáška byla věnována matematickému modelování bezpečnosti na příkladu „Matematické Epidemiologie“.

Rádi bychom poděkovali všem, kteří se této konference zúčastnili, a věříme, že společné setkání bylo pro všechny strany velkým přínosem. Potvrzením jsou jednak příznivá hodnocení účastníků, ale zejména věcná diskuse k jednotlivým prezentacím.

XIV. ročník setkání proběhne opět v září roku 2022 a věříme, že bude stejně úspěšný jako ten letošní.Registrační autority


 
separator
separator