Skip Navigation Links > O nás > Reference

Reference

První certifikační autorita, a.s. (I.CA), je v současnosti největším poskytovatelem komplexních služeb vydávání a správy certifikátů v České republice. Jako samostatná společnost nabízí I.CA svoje služby klientům od roku 2001. Za dobu své činnosti realizovala řadu významných projektů nejen v České a Slovenské republice.

Referenční projekty se týkají nejen využití komerčních certifikátů vydávaných I.CA, ale také certifikátů kvalifikovaných, neboť společnost získala v roce 2002 jako první v České republice osvědčení pro výkon činnosti akreditovaného poskytovatele certifikačních služeb ve smyslu zákona č. 227/2000 Sb., o elektronickém podpisu. V roce 2006 získala I.CA akreditaci také pro vydávání systémových certifikátů a elektronických časových razítek. Rovněž v roce 2006 získala společnost akreditaci pro vydávání kvalifikovaných certifikátů a pro poskytování služby časové autority na Slovensku.

V sekci "Obecné reference" jsou k dispozici referenční projekty týkající se komplexních řešení, projekty využití kvalifikovaných časových razítek naleznete v sekci "Reference TSA".

Obecné reference
Reference TSA

 

Registrační autority

v

Novinky

1. 2. 2017 Služba ověřování elektronického podpisu realizována u prvního pilotního zákazníka
Více zde
8. 12. 2016 Pečať spoľahlivosti 2016
Více zde
28. 11. 2016 I.CA zvítězila ve výběrovém řízení vyhlášeném Státním pozemkovým úřadem
Více zde