Přeskočit navigační odkazy > O nás > Partneři

Partneři

DIKA servis s.r.o.

Společnost DIKA servis s.r.o. se zaměřuje na zákazníky, kteří hledají profesionální služby v oblasti provozu kanceláří a jejího technického vybavení. Zabývá se mimo jiné vývojem vlastního SW využívajícího produktů I.CA a umožňuje vývoj aplikačního SW na zakázku.
Ve spolupráci s I.CA se společnost snaží ve svých projektech pro komerční subjekty i veřejnou správu nalézat prostor pro uplatnění a implementaci certifikačních služeb, které jsou v mnoha případech pro projekty velmi přínosné. Podrobný přehled služeb, které společnost DIKA servis s.r.o. ve spolupráci s I.CA nabízí, naleznete zde .
Vzájemné partnerství obou společností je založeno na serióznosti, spolehlivosti a na kvalitním portfoliu nabízených certifikačních služeb, jehož výsledkem je řada spokojených zákazníků z řad advokátů, daňových poradců a jiných komerčních a státních institucí.

NOTSERVIS s.r.o.

Společnost První certifikační autorita, a.s. (I.CA) dlouhodobě spolupracuje se společností NOTSERVIS s.r.o. na mnoha projektech, které zasahují jak do sféry státní správy, tak i do sféry komerční. Specializací této společnosti je poskytování odborných služeb pro členy profesních komor a to zejména pro Notářskou komoru ČR a jednotlivé advokátní a exekutorské kanceláře.
Společnost NOTSERVIS s.r.o., jako partner I.CA, poskytuje klientům kvalitní služby v mnoha oblastech. Podrobný přehled certifikačních služeb, které tato společnost nabízí naleznete zde .
Vzájemná spolupráce společnosti První certifikační autorita, a.s. a společnosti NOTSERVIS s.r.o, je tedy zárukou vysokého standardu poskytovaných služeb v oblasti vydávání, správy a implementace produktů a služeb certifikační autority.

OKsystem s.r.o.

Společnost OKsystem s.r.o. je softwarovou společností poskytující služby rozsáhlých aplikačních systémů významným zákazníkům z veřejné správy i soukromého sektoru. Stěžejní činností jsou návrhy a vývoj aplikačního programového vybavení na zakázku, stejně jako vývoj vlastních řešení v oblasti čipových karet, PKI, personalistiky a mezd.
Společnost OKsystem s.r.o. je významným partnerem První certifikační autority a.s. v provozování Veřejné registrační autority I.CA v sídle společnosti OKsystem. Díky profesionalitě operátorů (zaměstnanců společnosti OKsystem) a lokalitě dosahuje počtem obsloužených klientů (žadatelů o certifikát) druhého nejvyššího počtu vydaných certifikátů hned po Registrační autoritě umístění v sídle společnosti První certifikační autorita a.s.

SC service s.r.o.

Společnost SC service s.r.o. se zabývá implementací a vydáváním certifikátů od společnosti První certifikační autorita, a.s., přímo u zákazníků, kterým poskytuje také další služby. Spolupracuje na několika projektech I.CA jako je například „projekt cestovních pasů s biometrickými prvky“. Zajišťuje ve spolupráci s První certifikační autoritou, a.s. poskytování služeb jejím významným zákazníkům a v neposlední řadě provozuje celorepublikovou síť mobilních registračních autorit, která vydává certifikáty zdravotnickým zařízením. V roce 2010 bylo vydáno přes 1000 kusů těchto certifikátů.

 

Registrační autority


Novinky

11.4.2014 Apple Root Certificate Program
Více zde
7.4.2014 Nový rozšířený e-shop
Více zde
3.4.2014 Certifikáty vydáváme kdekoliv
Více zde