Skip Navigation Links > O nás > Partneři

Členství v ROOT programech

První certifikační autorita, a.s. (I.CA) je členem celosvětových sdružení a programů, které sdružují významné certifikační autority z celého světa. Toto členství jí umožňuje být součástí vývoje inovací a  technických standardů v této oblasti.

Účast v programech nejvýznamnějších poskytovatelů softwarových aplikací jako je Microsoft, Adobe a Apple, pak uživatelům usnadňuje vytváření důvěryhodných elektronických podpisů v jejich aplikacích. Naši klienti tak mohou využívat komfortu, který jim takto poskytujeme.


      

 


Partneři pro dodávky HW

I.CA spolupracuje s významnými partnery v oblasti komplexních řešení, jejichž součástí je dodávka hardwarového vybavení jako jsou čtečky čipových karet, USB tokeny či pinpadové čtečky čipových karet.


 

 


Smluvní partneři

  Společnost První certifikační autorita, a.s. (I.CA) dlouhodobě spolupracuje se společností NOTSERVIS a.s. na mnoha projektech, které zasahují jak do sféry státní správy, tak i do oblasti komerční. Specializací této společnosti je poskytování odborných služeb pro členy profesních komor a to zejména pro Notářskou komoru ČR a jednotlivé advokátní a exekutorské kanceláře. Více informací .

  Společnost DIKA servis s.r.o. se zaměřuje na zákazníky, kteří hledají profesionální služby v oblasti provozu kanceláří a jejího technického vybavení. Zabývá se mimo jiné vývojem vlastního SW využívajícího produktů I.CA a vývojem aplikačního SW na zakázku. Více informací .
  Společnost OKsystem s.r.o. je softwarovou společností poskytující služby rozsáhlých aplikačních systémů významným zákazníkům z veřejné správy i soukromého sektoru. Stěžejní činností jsou návrhy a vývoj aplikačního programového vybavení na zakázku, stejně jako vývoj vlastních řešení v oblasti čipových karet, PKI, personalistiky a mezd. Více informací .
  Společnost Hi-Tech Services, spol. s r.o. poskytuje služby a produkty v oblasti informačních technologií - infrastruktura, řízení, provoz a bezpečnost ICT, dodávky HW a SW a mnoho dalších, které poskytuje s působností po celé ČR. Jako smluvní partner společnosti I.CA nabízí tyto komplexní služby

 

Registrační autority

v

Novinky

23. 3. 2017 Uzavřena smlouva s MŠMT
Více zde
1. 2. 2017 Služba ověřování elektronického podpisu realizována u prvního pilotního zákazníka
Více zde
8. 12. 2016 Pečať spoľahlivosti 2016
Více zde