Skip Navigation Links > O nás > Partneři

Členství v ROOT programech

První certifikační autorita, a.s. (dále jen "I.CA"), se stala členem celosvětových programů sdružujících řadu významných certifikačních autorit z celého světa. Tyto organizace poskytují certifikáty, které umožňují vytváření důvěryhodných elektronických podpisů v rámci svých pruduktů a aplikací.

Naši klienti tak mohou využívat komfortu spojeného s členstvím I.CA v těchto programech...

      


 


Partneři pro dodávky HW

           

Společnost První certifikační autorita, a.s. úzce spolupracuje s Italskou společností Bit4ID v oblasti dodávky čteček čipových karet a USB tokenů v České republice a na Slovensku. 

 


Smluvní partneři

  Společnost První certifikační autorita, a.s. (I.CA) dlouhodobě spolupracuje se společností NOTSERVIS a.s. na mnoha projektech, které zasahují jak do sféry státní správy, tak i do oblasti komerční. Specializací této společnosti je poskytování odborných služeb pro členy profesních komor a to zejména pro Notářskou komoru ČR a jednotlivé advokátní a exekutorské kanceláře. Více informací .

  Společnost DIKA servis s.r.o. se zaměřuje na zákazníky, kteří hledají profesionální služby v oblasti provozu kanceláří a jejího technického vybavení. Zabývá se mimo jiné vývojem vlastního SW využívajícího produktů I.CA a vývojem aplikačního SW na zakázku. Více informací .
  Společnost OKsystem s.r.o. je softwarovou společností poskytující služby rozsáhlých aplikačních systémů významným zákazníkům z veřejné správy i soukromého sektoru. Stěžejní činností jsou návrhy a vývoj aplikačního programového vybavení na zakázku, stejně jako vývoj vlastních řešení v oblasti čipových karet, PKI, personalistiky a mezd. Více informací .
  Společnost Hi-Tech Services, spol. s r.o. poskytuje služby a produkty v oblasti informačních technologií - infrastruktura, řízení, provoz a bezpečnost ICT, dodávky HW a SW a mnoho dalších, které poskytuje s působností po celé ČR. Jako smluvní partner společnosti I.CA nabízí tyto komplexní služby

 

Registrační autority

v

Novinky

1. 2. 2017 Služba ověřování elektronického podpisu realizována u prvního pilotního zákazníka
Více zde
8. 12. 2016 Pečať spoľahlivosti 2016
Více zde
28. 11. 2016 I.CA zvítězila ve výběrovém řízení vyhlášeném Státním pozemkovým úřadem
Více zde