Přeskočit navigační odkazy > Produkty a služby > HW řešení a čipové karty

HW řešení a čipové karty

Pro potřeby bezpečného uložení privátních klíčů (a další související operace s privátním klíčem) I.CA nabízí jako součást komplexní dodávky vydávání certifikátů vlastní technologické řešení založené na čipových kartách společnosti Giesecke&Devrient, typové řady Starcos. Technické vlastnosti .

Součástí poskytovaného řešení je dále aplikace I.CA SecureStore , která slouží k obsluze čipové karty. Tato aplikace poskytuje klientovi řadu funkcí, důležitých pro její vlastní používání.

Řešení je k dispozici jak v podobě čipových karet pro implementace, kde jsou klienti vybaveni čtečkami čipových karet, tak v podobě USB tokenů (zařízení je připojeno přímo do USB), implementace nevyžaduje samostatnou čtečku čipových karet. Čipovou kartu je dále možné nabídnout v podobě duální čipové karty, která je doplněna o vybraný bezkontaktní modul.

Technologické řešení I.CA je certifikováno jako bezpečný prostředek pro vytváření elektronického podpisu (SSCD) v souladu s platnou legislativou ČR a SR. Politiku pro vydávání SSCD naleznete zde .

Objednat čipovou kartu

Nedílnou součástí čipové karty je čtečka čipových karet, která zajišťuje komunikační rozhraní mezi kartou a příslušným PC. Jako součást dodávky nabízíme čtečky čipových karet společnosti SCM Microsystems a bit4id, které mají několikaletou zkušenost s těmito zařízeními. Všechny poskytované čtečky jsou kompatibilní s ISO 7816.

Čtečka čipových karet miniLector-S EVO

Čtečka čipových karet SCR3310 v2.0

Čtečka čipových karet SCR3500

Čtečka čipových karet SCR335

Token @Maxx® lite

 

Více informací o výše nabízených čtečkách .

Kromě standardních čteček čipových karet připojených prostřednictvím USB portu je možné využívat také integrovaná řešení .

Pro technická řešení, kde je elektronický podpis vytvářen automatizovaně není čipová karta zpravidla nejvhodnějším řešením. Zde jsou využívány speciální hardwarové karty nebo samostatné HSM moduly .

Registrační autority

v

Novinky

16.5.2016 ODBORNÁ KONFERENCE I.CA „IMPLEMENTACE PKI V PRAXI IV.“
Více zde
3.5.2016 OCENĚNÍ ZA REALIZACI PROJEKTU - MOBILESIGN TB
Více zde
25.4.2016 NOVÁ REGISTRAČNÍ AUTORITA V KARLOVÝCH VARECH
Více zde