Skip Navigation Links > Podpora > Aplikace ke stažení


I.CA PKIServiceHost

Aplikace I.CA PKIServiceHost slouží pro podporu generování žádostí o certifikát a k přístupu do portálu klientských služeb v prohlížečích IE/Firefox/Chrome/Opera.

Stáhnout aplikaci


V prohlížečích kromě Internetu Exploreru je nutné zároveň nainstalovat rozšíření do prohlížeče:I.CA SecureStore

Aplikace I.CA SecureStore sloužící pro správu čipových karet Starcos 3.0 a vyšší (Starcos 3.0 plug-in a vyšší). Více informací 

Stáhnout aplikaci
pro OS Win (64bit)
Stáhnout aplikaci
pro OS Win (32bit)

 Uživatelská příručka

 Instalační příručka


I.CA RenewZEP

Aplikace I.CA RenewZEP je určena pro tvorbu a odeslání žádostí o následné kvalifikované certifikáty a produkty TWINS sloužící pro komunikaci s orgány veřejné moci Slovenské republiky.

Aplikace je určena pro operační systém Microsoft Windows XP SP3 a vyšší. Pro chod aplikace je nutné mít v úložišti důvěryhodných kořenových certifikátů nainstalovaný certifikát kořenové certifikační autority Slovenského Národního bezpečnostního úřadu. Tento certifikát lze stáhnout z URL http://ep.nbusr.sk/kca/certifikat_kca3.html.

Dále je nutné mít v úložišti zprostředkujících certifikačních autorit nainstalovaný certifikát I.CA kvalifikované certifikační autority podepsaný Národním bezpečnostním úřadem Slovenské republiky. Tento certifikát lze stáhnout z URL http://ep.nbusr.sk/kca/certs/ica/ica_20091124_der.cer.

Aplikace vyžaduje připojení k internetu pro ověření platnosti Vašeho certifikátu a k odeslání žádosti o následný certifikát na server certifikační autority.

Stáhnout aplikaci aplikace I.CA RenewZEP

 Uživatelská příručka

Pro zajištění funkčnosti Vašeho certifikátu je nutné mít nainstalovány příslušné kořenové certifikáty I.CA a NBÚ SK. Kontrolu Vašeho PC a případnou instalaci chybějících kořenových certifikátů provedete spuštěním aplikace I.CA RootMan.

Stáhnout aplikaci aplikace I.CA RootMan      

I.CA NewCert

Aplikace I.CA NewCert sloužící pro tvorbu žádostí o certifikát offline. K jejímu fungování není vyžadována Java.

Stáhnout aplikaci
 

I.CA NewCert pro ÚOZI

Tato verze aplikace I.CA NewCert sloužící pro tvorbu žádostí o certifikát offline. Položky žádosti tak odpovídají požadavkům pro zajištění elektronické komunikace s Českým úřadem zeměměřickým a katastrálním. Více informací  

Stáhnout aplikaci (pro ÚOZI)


I.CA PFX Tool

Aplikace I.CA PFX Tool slouží pro úpravu zálohy certifikátu (souboru *.PFX). Certifikát z takto upravené zálohy bude možné přenést mezi operačním systémem Windows XP a vyššími verzemi OS Windows.

Stáhnout aplikaci

I.CA QTSA

Aplikace I.CA QTSA pro prostředí Windows, kterou zdarma poskytuje I.CA, umožňuje získání časového razítka ke konkrétnímu dokumentu resp. souboru. Je proto vhodná pro situace, kdy jsou časová razítka požadována jednotlivě konkrétním uživatelem. Aplikaci lze využít pouze pokud máte službu časové autority sjednánu a nastaven přístup k této službě. Pro správnou funkčnost je třeba provést aktuální nastavení parametrů, ty si můžete vyžádat na e-mailové adrese tsa@ica.cz. V případě použití aplikace pro testování je vždy nutná autentizace, před použitím nás kontaktujte na e-mailové adrese tsa@ica.cz.

Stáhnout aplikaci
verze 1.6tst, ukládá razítko ve formátu TST
Stáhnout aplikaci
verze 1.6tsr, ukládá razítko ve formátu TSR

 Instalační příručka

Registrační autority

v

Novinky

5. 12. 2017 Kvalifikované certifikáty pro PSD2
Více zde
27. 11. 2017 Kvalifikované certifikáty pro e-Recept
Více zde
9. 11. 2017 Služba QVerify získala ocenění IT projekt roku
Více zde