Skip Navigation Links


Získat e-Já

 

Produkt „e-Já“ představuje rozšíření produktu TWINS   – dvojice komerčního a kvalifikovaného certifikátu o kvalitní čipovou kartu (Starcos 3.5) s uživatelsky komfortní obslužnou aplikací.

Cílem „e-Já" je poskytnout klientovi komplexní produkt, který zajistí svému uživateli vysokou úroveň zabezpečení, představovanou certifikovanou čipovou kartou, ale také plnou mobilitu a nezávislost na jednom konkrétním PC. Produkt „e-Já“ se tak stává jakýmsi průkazem „elektronické totožnosti“ svého uživatele.

I.CA dodává jako součást produktu „e-Já" čipové karty Starcos 3.5, které jsou nativní čipové karty renomovaného výrobce Giesecke&Devrient. Čipová karta Starcos 3.5 je dodávána s obslužnou aplikací I.CA SecureStore v jazykových verzích CZ, SK, AJ, která umožňuje komfortní práci klienta s kartou. Čipovou kartu Starcos 3.5 lze využít společně se všemi typy certifikátů, vydávanými I.CA.

Především pro firemní účely lze dodávat čipové karty Starcos 3.5 také v podobě tzv. duálních čipových karet, opatřených požadovaným bezkontaktním čipem nebo magnetickým proužkem.
 

 

 

Registrační autority

v

Novinky

16. 7. 2019 I.CA zahájila vydávání certifikátů s využitím kryptografie eliptických křivek (ECC)
Více zde
1. 7. 2019 První milion vytvořených kvalifikovaných pečetí na dálku
Více zde
6. 6. 2019 Odborná konference I.CA "Implementace PKI v praxi VII."
Více zde
29. 5. 2019 Testovací certifikáty pro PSD2 podle ETSI TS-119495 v1.3.1
Více zde