Skip Navigation Links > O nás > Kariéra

Pracovník technické podpory

Do oddělení technické podpory hledáme nového kolegu/kolegyni.

Požadujeme:

  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • znalost práce na PC (Office, OS Windows, OS X)
  • zájem a ochota učit se nové věci
  • spolehlivost
  • středoškolské vzdělání

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníky
  • zpracovávání související administrativy

Místo pracoviště:

  • Praha

Pracovní vztah:

  • Práce na plný úvazek
  • Nástup možný ihned

Nabízíme:

  • práci v dynamickém kolektivu
  • zázemí stabilní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • zaměstnanecké výhody viz bonusy0
  • odpovídající platové ohodnocení ( nástupní plat 20000 )
  • osobní prémie

Bonusy:

  • dovolená navíc
  • mobilní telefon
  • notebook
  • příspěvek na penzijní fond
  • příspěvek na dopravu, sport, vzdělání
  • stravenky
  • kurzy, školení
  • zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Jestliže Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám Vaše CV na adresu chum@ica.cz.

Programátor C++

Do našeho vývojového týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici programátor C++

  • Vývoj zejména klientských aplikací a knihoven týkající se problematiky PKI, elektronického podpisu a časových razítek.
  • Vývoj převážně pro Windows avšak s rostoucím poměrem řešení vyvíjených i pro ostatní platformy (OS X, Linux).
  • Vývoj v několika členném týmu (cca 2-8 lidí) i samostatná práce na svěřených úkolech.
  • Komplexní účast při vývoji řešení (analýza, návrh, vývoj, testování, dokumentace, …)

Co požadujeme:

  • Pokročilou znalost a zkušenosti s programováním v C/C++.
  • Zkušenosti s používání verzovacího systému (Mercurial, Git, SVN, CVS).
  • Znalost základních principů objektově orientovaného programování a jejich uplatnění v praxi.
  • Zkušenosti s multiplatformním vývojem (Windows, Linux, OS X).
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně.
  • Schopnost „dotáhnout do konce“ svěřený úkol v požadovaném čase a kvalitě.
  • Ochota učit se a přizpůsobit se.

Výhodou:

  • Zkušenosti s frameworkem Qt.
  • Znalost technologie Web Services a SOAP.
  • Znalost C# a technologií WCF, WPF.
  • Znalost problematiky PKI, elektronického podpisu a kryptografie obecně (zejména asymetrické kryptografie).
  • Zkušenost s vývojem pro mobilní platformy.
  • Inovativní a tvůrčí přístup.

Co nabízíme:

  • Adekvátní platové ohodnocení včetně bonusů.
  • Práce v kanceláři cca 5 minut od stanice metra Českomoravská (ne open space).
  • Stravenky, 5 týdnů dovolené.
  • Další firemní benefity: pružná pracovní doba, služební notebook, mobilní telefon, …

Místo pracoviště: Praha, Zlín
Pracovní vztah: Práce na plný úvazek, pro studenty možnost polovičního úvazku
Nástup: Ihned, Dohodou…

Jestliže Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám Vaše CV na adresu kabelova@ica.cz, případně nás můžete kontaktovat telefonicky na čísle +420 603 282 784 (Alena Kabelová).

Registrační autority

v

Novinky

27. 4. 2017 Služba ověřování platnosti elektronických podpisů a pečetí I.CA QVerify získala status kvalifikované služby
Více zde
11. 4. 2017 Informace pro klienty komunikující s OTE, a.s.
Více zde
31. 3. 2017 Nová klientská registrační autorita ve společnosti AXPO Trading AG, ve Švýcarsku
Více zde